Prindor – bonus pro grafická studia

hvezdicka

Prindor odlišuje

V oblasti grafických služeb je velmi tvrdá konkurence. Studia se snaží vycházet svým klientům vstříc a kromě kvalitních služeb nabízejí široké spektrum moderních technologií, které tiskovinám dají zajímavý a atraktivní vzhled podle zaměření zakázky. Prindor je novým prvkem pro portfolia grafických studií, který může přesvědčit jejich klienty, aby si za dodavatele grafických návrhů vybral právě je. Jeho používáním se lze odlišit od ostatních.

odol
hvezdicka

Nenechat se zaskočit klientem

Ještě donedávna nebyla realizace tisku Prindorem v České republice možná. Jeho zvládnutí vyžaduje pečlivou práci a zkušenosti. Týmu TOP TISK obaly se to podařilo. Postupem času bude pravděpodobně přibývat klientů, kteří budou po grafických studiích požadovat návrhy pro tisk Prindorem. Je proto v zájmu grafických studií, aby se s technologií seznámily a zařadily ji do svých služeb.

hvezdicka

Prindor dává grafikům nové možnosti

Je obtížné popsat slovy možnosti Prindoru. Efekty, které nabízí je potřeba vidět na vlastní oči. Zušlechtění Prindorem dokáže dát metalický vzhled jakékoliv procesní i přímé barvě. Protože barvy zušlechtěné Prindorem vypadají na papíře jinak než při návrhu, vytvořil TOP TISK obaly pro své partnery vzorník barev. Jde o užitečný nástroj pro vytváření grafiky, protože lze na něm klientovi předvést, jak bude zamýšlená barva vypadat. Ukázkové vzorníky jsou součástí obálky, která získala ocenění Obal roku 2009 v kategorii Spotřebitelské obaly.

odol